Людей з інвалідністю по зору у Полтавській області забезпечили хлібом і продуктами

Полтавська обласна організація Українського товариства сліпих докладає зусиль для забезпечення членів УТОС, які перебувають на обліку в первинних організаціях УТОС в Полтавській області, хлібом і продуктами харчування першої необхідності.

Завдяки співпраці Полтавської обласної організації Українського товариства сліпих з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України, усіма первинними організаціями УТОС в Полтавській області отримано і роздано продуктові набори від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Всього членами структурних підрозділів Полтавської обласної організації УТОС отримано 996 продуктових наборів, у тому числі 400 членів Полтавської ТПО УТОС.

На жаль, не вдалося охопити мешканців населених пунктів, які знаходяться далеко від первинних організацій.

1 набір вагою понад 17 кілограмів містив сім з половиною кілограмів рису, 15 пачок спагетті вагою по 0.5 кг, 5 банок м’ясних консервів і літру олії.

З 14 квітня у Полтаві до первинної організації УТОС регулярно доставляють хліб, який члени організації отримують безкоштовно. Станом на 12 серпня Полтавською ТПО УТОС роздано 6198 хлібин.

Члени Полтавської ТПО УТОС отримали хліб
Члени Полтавської ТПО УТОС отримали хліб

З 13 червня волонтери доставляють хліб до Кременчуцької та Лубенської ТВПО УТОС. У зазначених організаціях члени УТОС, у тому числі внутрішньо переміщені особи отримують хліб безкоштовно.

Члени Кременчуцької ТПО УТОС отримали хліб.
Члени Кременчуцької ТПО УТОС отримали хліб

Регулярна доставка хліба стала можливою, завдяки співпраці Полтавської обласної організації УТОС з церквою адвентистів сьомого дня Полтави, Кременчука та Лубен. Дякуємо керівникам зазначеною церкви за те, що знаходять можливість доставляти хліб до наших первинних організацій, що позбавляє людей з інвалідністю по зору від перебування у шалених чергах на пунктах видачі хліба у містах, а також від подорожей до цих пунктів, які знаходяться далеко від УТОСівських первинок.

Share Button