Буковинські візерунки

З 25 червня по 3 липня 2021 року на Буковині відбувся XVII Всеукраїнський (Міжнародний) музично-поетичний фестиваль “Буковинські візерунки” Чернівецького УВО УТОС (для людей з порушеннями зору).

Перша частина фестивалю відбулася в очній формі: 25 червня в приміщенні клубу Чернівецького УВО УТОС — концертна програма учасників фестивалю; 25, 26, 27 червня — конкурсно-розважальна програма на базі відпочинку “Здоров’я” БДМУ села Репужинці Заставнівського району Чернівецької області.

В першій частині фестивалю взяли участь представники з Дніпра, Олександрії, Вінниці, Львова, Тернополя, Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Волині, Буковини та міста Чернівці.

3 липня 2021 року на ютуб каналі “Надія Клим” дистанційно відбулася друга частина XVII Всеукраїнського (Міжнародного) музично-поетичного фестивалю (для людей з порушеннями зору) “Буковинські візерунки”. В ній взяли участь представники з Німеччини, Республіки Білорусь, Росії, Молдови, Луганська, Одеси, Харкова, Львова, Черкас, Полтави, Кременчука, Волині, Поділля.


З 27 по 30 червня 2019 року у Чернівцях відбувся XV Міжнародний музично-поетичний фестиваль для людей з порушеннями зору «Буковинські візерунки» в якому взяли участь виконавці з Білорусії, Молдови, Дніпра, Харкова, Кременчука, Луцька, Вінниці, Рівного, Маневичів, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Кам’янця-Подільського та Буковини.


З 28 червня по 1 липня 2018 року відбувся XIV Міжнародний музично-поетичний фестиваль для людей з порушеннями зору «Буковинські візерунки».

Share Button