Передачі

Філіп Степан Юрійович взяв участь у програмі «Актуально сьогодні» телеканалу «Рада»

Начальник юридичного відділу Центрального правління Українського товариства сліпих Філіп Степан Юрійович 3 грудня 2021 року взяв участь у програмі «Актуально сьогодні» Парламентського телеканалу «Рада», яка була присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю, проблемам з якими стикаються незрячі люди та діяльності Українського товариства сліпих.

Кіт Сергій Васильович взяв участь у програмі «7218»

Перший заступник голови Центрального правління Українського товариства сліпих Кіт Сергій Васильович у червні 2020 року взяв участь у програмі «7218» Телеканалу «D1», яка була присвячена незрячим людям.

Одеса. Життя на дотик

Документальний фільм «Одеса. Життя на дотик» Сергія Іванова в межах спільного проекту «#ВУКРАЇНІ» Української редакції Радіо свобода і Настоящее время, прем’єра якого відбулась 25 квітня 2019 року.

Програма «Літопис. Відлуння епох» телекомпанії «Глас» про шрифт Брайля

Програма «Літопис. Відлуння епох» телекомпанії «Глас» про шрифт Брайля за участю член Президії ЦП УТОС, директор Республіканського будинку звукозапису і друку Українського товариства сліпих, головний редактор Об’єднаної редакції періодичних видань Українського товариства сліпих «Заклик» Наталя Щербань. Пропонуємо вашій увазі відеозапис цієї програми.

Програма «Віч-на-віч:» Хмельницької муніципальної телерадіокомпанії «Місто» за участі директора Хмельницького УВП УТОС Сергія Кириченка (ефір від 15.04.2019)

Програма Радіо Голос Столиці за участі заступника голови ЦП УТОС Новосецького Михайла Миколайовича (ефір від 19.10.2018)

ПРОГРАМА «ВІЛЬНОДУМЦІ» ПРО НЕЗРЯЧИХ

13 жовтня 2018 року на Радіо НВ вийшла в ефір програма «Вільнродумці», в якій порушувались питання про життя та проблеми незрячих людей в Україні. На запитання ведучих відповідала член Президії ЦП УТОС, директор Республіканського будинку звукозапису і друку Українського товариства сліпих, головний редактор Об’єднаної редакції періодичних видань Українського товариства сліпих «Заклик» Наталя Щербань. Пропонуємо вашій увазі відеозапис цієї програми.

Кіт Сергій Васильович взяв участь у програмі «Почуй мене»

Перший заступник голови Центрального правління Українського товариства сліпих Кіт Сергій Васильович взяв участь у програмі «Почуй мене» Телеканалу «ДніпроTV», яка була присвячена незрячим людям.

Програма «На «олівці» без ратуші» за участі заступника голови ЦП УТОС Новосецького Михайла Миколайовича (ефір від 28.11.2017)

Share Button