Онлайн-бібліотеки

Аудіокнига.UA

Аудіокнига.UA – канал україномовної аудіокниги. На сторінках проекту, Ви зустрінете твори українських та зарубіжних класиків, сучасну прозу та поезію, наукову, навчальну літературу, мемуари, публіцистику, аудіокниги на різні жанри та смаки.

AV3715

AV3715 це перша інтернаціональна онлайн-Бібліотека для осіб з інвалідністю по зору видавничо-поліграфічного тифлоінформаційоного комплексу «Логосвос»

Перша українська DAISY – бібліотека

Першу українську дейзі – бібліотеку розроблено Львівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» та Ресурсним центром освітнім інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету “Львівська політехніка” у 2014-2015 роках. Партнером проекту, у рамках якого створено дейзі книги, є Svefi Academy (Швеція). Назва проекту “Сучасні інформаційні системи для українських користувачів з вадами зору”.

Hurtom – торрент-толока

Hurtom – торрент-толока бібліотека порталу hurtom.com

book-tracker.org

Книжковий торрент-трекер book-tracker.org.

Книги, що говорять

Соціальний проект «Книги, що говорять» Громадської організації «Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну».

akniga.org

Сайт проекту «Аудіокниги Клуб».

Audio-knigki.com

Сайт audio-knigki.com надає безкоштовний доступ без реєстрації до величезної кількості аудіокниг найрізноманітніших жанрів. Тут можна знайти літературу на будь-який смак: детективи, нон-фікшн, фантастика, казки, любовні романи, аудіспектаклі і інше. Є можливість вибору за жанром, автору або циклам.

au-books.com

Au-books – бібліотека для незрячих людей. Сьогодні на сайті є безліч книг: фантастика, науково-популярна, ділова література, дитяча, езотерика, пригода, містика, біографії, детективи, навчання і багато іншого.

books-audio.in

Портал аудіокниг надає доступ до прослуховування літератури онлайн. Для цього не треба проходити реєстрацію, досить вибрати потрібний файл в категоріях: бізнес, детективи, наукова література, психологія, релігія, фентезі, історія та інше.

bibe.ru

Класика, фантастика, гумористичні та дитячі книги – все це і багато іншого в mp3 форматі і безкоштовно. Для скачування файлу не треба проходити реєстрацію. Всі тексти книг спеціально для сайту озвучили з дозволу авторів, так що, завантажуючи аудіокнигу, ви не порушуєте закон. До речі, у ресурсу 300 000 активних передплатників, які отримують повідомлення про нові файлах. Ви теж можете підписатися на розсилку.

audiobook24

На сайті є книги, які можна слухати онлайн, а деякі доступні для скачування. Великий вибір аудіокниг російських, радянських, російських і зарубіжних письменників різної тематики. Є класика, сучасні романи, історичні книги, детективи, бойовики, радіоспектаклі і радіопостановки.

Онлайн бібліотека аудіокниг «Ліхтар»

Share Button