ПОЛТАВЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ ІЗ ЗАСЛУЖЕНИМ ЧЛЕНОМ УТОС

Михайлов Іван Тимофійович

У Полтаві 25 квітня 2022 року провели в останню путь Михайлова Івана Тимофійовича – заслуженого члена УТОС, багаторічного члена Президії Центрального правління Українського товариства сліпих, колишнього генерального директора Полтавського УВО «Полтаваелектро» УТОС. Він вніс вагомий внесок в розвиток Товариства, пройшовши шлях від працівника підприємства до Голови Ради директорів УТОС.

Михайлов Іван Тимофійович народився 25 січня 1936 року. Зір втратив в дитинстві внаслідок травми від вибуху.

Здобувши освіту, свою трудову діяльність Іван Тимофійович розпочав з простого працівника. І незабаром вже працював на Бахмутському підприємстві УТОС заступником директора з соціальних питань.

З лютого 1978 року Іван Тимофійович обіймав посаду директора Полтавського підприємства УТОС. А через деякий час і по серпень 2013 року був генеральним директором Полтавського УВО «Полтаваелектро» УТОС. За час роботи на Полтавському підприємстві УТОС робив все можливе для забезпечення роботою людей з інвалідністю по зору. На початку двотисячних років Іван Тимофійович проводив набір молоді на роботу з різних куточків України, надаючи хлопцям та дівчатам місця для проживання в гуртожитку. Таким чином Іван Тимофійович допоміг багатьом молодим людям реалізувати свої права на працю, створити сім’ї, які і сьогодні продовжують проживати в гуртожитку, працювати на підприємстві, виховувати дітей, просто жити повноцінним та самостійним життям.

Останні майже дев’ять років Іван Тимофійович провів на заслуженому відпочинку, був членом Полтавської ТПО УТОС.

8 квітня 2022 року Іван Тимофійович потрапив до лікарні, де йому було діагностовано інсульт. 23 квітня 2022 року він пішов у вічність.

Світла пам’ять про Івана Тимофійовича Михайлова назавжди залишиться в серцях членів УТОС, для яких він був колегою, порадником та наставником!

Share Button