ВРОЖАЙ ПОДЯК БОЯРСЬКІЙ ОЗДОРОВНИЦІ

Погожого осіннього дня 20 листопада  у Боярському будинку  відпочинку нашого Товариства відбулося офіційне закриття  сезону  2019 року. Ви, мабуть знаєте, шановний читачу, що цього року  перший заїзд   почався лише у серпні. І сталося так  через  демагогів Цаплін енд компані,  які своїми наклепами «забезпечили» Будинок відпочинку  масою  незаслужених перевірок та обмежень, вирватися з тенет яких пощастило лише у другій половині літа. Та попри це, Боярська оздоровниця встигла провести шість заїздів, у кожному з яких було по шістдесят три відпочиваючих.  Зрозуміло, що останні заїзди  припали на осінню пору, коли у містах вже вмикають опалення. Не довелося мерзнути і  нашим відпочиваючим у  Боярці, бо у житловому корпусі працювало опалення. Колектив Будинку відпочинку на чолі із директором Т. Л. Маташ  зробив усе  необхідне для того, аби підтримувати оздоровницю у належному стані, забезпечити людям справжній відпочинок.   Протягом усього сезону  для відпочиваючих проводилися різноманітні екскурсії, виступи аматорів зі столиці і навіть професійних артистів. А невтомна бібліотекар  оздоровниці Ніна Василівна Сова  знаходила таланти серед  самих відпочиваючих, тож  кожного заїзду  відбувався чудовий аматорський концерт.

Боярський будинок відпочинку УТОС

Боярський будинок відпочинку УТОС

Нерідко так буває у житті, що лише  помітна небезпека втрати улюбленої людини чи справи дозволяє у повній мірі усвідомити настільки  страшною,   може стати така втрата. Певною мірою щось подібне  сталося і у свідомості багатьох людей, які і раніше неодноразово відпочивали у Боярському будинку відпочинку, любили цю оздоровницю завжди,  мріяли потрапити у казковий боярській ліс, але навіть уявити не могли, що колись цього всього може не стати, принаймні, для членів УТОС.  І гості, які відвідали  Будинок відпочинку, і персонал   наголошують на особливо турботливому, відповідальному ставленні відпочиваючих до  приміщень, меблів та інвентарю. Люди хочуть,  аби Будинок відпочинку працював і надалі.  Теплі, дружні стосунки  склалися у  відпочиваючих із персоналом.  У відгуках   утосівці, які  цього року відпочили у Боярці, дякують  оздоровниці за добре ставлення персоналу, смачну кухню, цікаві культурно-розважальні заходи.

Хоча, як було сказано вище, день був і погожий, але листопад є листопад,  тож  урочистості проходили не  під відкритим  небом, а у приміщенні клубу. Як завжди, на висоті, були самодіяльні виконавці на чолі із Н. В. Совою. Люди співали, грали, декламували  від душі.  Тепло, немов із близькими, прощалися відпочивальники одне з одним  і  з колективом Будинку відпочинку. Гарний врожай добрих слів та відгуків зібрала оздоровниця цієї осені.

</p> <p style="text-align: center;">

Хочеться сподіватися, що це свято не останнє і наступного сезону   незрячі українці знов зможуть відновлювати свої сили  у Боярському будинку відпочинку,  на повні груди вдихаючи  сповнене  цілющим подихом  сосен, повітря Боярки.

 Є. Володимирович, «Промінь»

Share Button

 

zaklyk.org.ua