У Барі пройшла прем’єра вистави місцевого МХАТу

-У Барському кінотеатрі відбулася прем’єра комедійної вистави місцевого МХАТу «Біда від ніжного серця». Вона зібрала аншлаг. Серед глядачів були й 28 членів Барської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих, які відвідали виставу безкоштовно.

Це була перша прем’єра від барських театралів показали за час війни. Під час неї вони збирали кошти, які віддадуть благодійній організації «Добро Бар» на потреби ЗСУ. Не дивно, адже у спектаклі взяли участь учасник війни та члени родин військових. Про це розповів директор Барського театру і водночас провідний актор Роман Григор’єв. Майстерна гра акторів незмінно викликала оплески та щирі посмішки в залі.

— Барський МХАТ – театр, який тісно співпрацює з місцевим осередком УТОС та навіть залучає його членів до театральних постановок, — нагадав голова Вінницької обласної організації УТОС Віктор Зелінський.

— Приємно, що театри у Вінниці і Барі дають можливість незрячим безкоштовно відвідувати свої вистави. Це дуже важливо під час війни, — сказав директор Вінницького УВП УТОС Костянтин Ільніцький.

вистава «Біда від ніжного серця»

Довідка  

Сюжет комедії «Біда від ніжного серця» розгортається навколо родини мільйонера Джоржа Лемлі, якого грає Роман Григор’єв. Він приходить до своєї знайомої Доллі Даймон, щоб оженити свого сина Алекса на її доньці Мері. Але спершу випадково, замість Мері, знайомиться з племінницею Доллі – Стейсі та пробує засватати за неї сина. Дівчина відмовляється, але все ж знайомиться з Алексом, який нібито відразу в неї закохується. Але в Алекса таке «ніжне серце», що він закохується в усіх дівчат, які йому трапляються впродовж вистави. Зрештою тато вирішує цю проблему, вдаючи, що став банкрутом. Дівчата, що хотіли вийти заміж за його сина за розрахунком, відсіюються. Залишається тільки та, яка його покохала.

Share Button