Уперше в Україні байки Глібова зазвучать у новому форматі: дитячими голосами, з оригінальним саундом і звукошумовими ефектами

Уперше в Україні байки Глібова зазвучать у новому форматі: дитячими голосами, з оригінальним саундом і звукошумовими ефектами
Громадська організація «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка ТВ» за підтримки Українського культурного фонду, Національної спілки журналістів України запускає сучасний інноваційний культурно-мистецький проект «Байки UA: діти для дітей», метою якого є створення якісних дитячих українських аудіокниг.

Проект триватиме з 3 травня до 3 липня 2019 року та складатиметься з добірки кращих байок відомого українського письменника Леоніда  Глібова у вигляді 30 аудіотворів. До живої, багатої мови, легкості діалогів і дотепності байок професійна команда творців проекту додасть дитяче озвучування, авторське музичне оформлення та звукошумові ефекти, що зробить цей культурний продукт по-справжньому цікавим.

Ексклюзивом проекту є те, що твори начитуватимуть не диктори та відомі актори, а саме діти різних вікових категорій від 6 до 14 років, зокрема діти-переселенці зі Сходу України.

Дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка ТВ»  тривалий час співпрацює з Луганським обласним центром соціокультурної адаптації молоді з ОФМ та ЛОМГО АМІ-Схід в напрямку створення інклюзивних програм для дітей та юнацтва з проблемами здоров’я. Діти з Луганської області, і не тільки, нетерпляче очікують на нові історії, які так захоплююче та цікаво розповідають їх актори – ровесники! Це особливо цінно для діток з проблемами зору, для тієї малечі, яким важко дається читання.

Звукокниги будуть поширені в мережі Інтернет, що дозволить охопити всі регіони нашої країни, а також україномовних жителів світу.

Тетяна Баранцова

Джерело: naiu.org.ua

Share Button