Стабілізація психологічного стану мам дітей з інвалідністю засобами каністерапії

25 і 26 липня 2022 року ГО «Полтавське міське об’єднання осіб з інвалідністю «Віра» в партнерстві з НРЦ «Соняшник» провели заходи на тему: «Стабілізація психологічного стану мам дітей з інвалідністю та жінок законних представниць осіб з інвалідністю засобами каністерапії».

Заходи відбулися в приміщеннях клубів полтавських підприємств Українського товариства глухих і Українського товариства сліпих.

Участь у заходах взяли батьки дітей з інвалідністю і законні представники осіб з інвалідністю.

Захід відбувся в рамках проєкту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні», який реалізується Національна Асамблея людей з інвалідністю України та фінансується Жіночим фондом миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний фінансовий механізм, призначений виключно для підтримки участі жінок у миробудівництві та гуманітарному реагуванні. WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва. WPHF – це інноваційне партнерство між державами-членами, ООН та громадянським суспільством, у якому всі зацікавлені сторони представлені в його глобальній Фінансовій раді.

Отримати додаткову інформацію про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги та його роботу в усьому світі можна на сторінці фонду: www.WPHFund.org та www.WPHFund.org/1000WomenLeaders

Share Button