ПРЕС-РЕЛІЗ: XVIIІ з’їзд Українського товариства сліпих

15 вересня 2021 року в місті Дніпро відбудеться XVIIІ з’їзд Українського товариства сліпих (УТОС), однієї з найчисельніших та найстаріших всеукраїнських громадських організацій, яка у цьому році відзначила своє 88-ми річчя.

Делегати з’їзду підведуть підсумки роботи Центрального правління Українського товариства сліпих за останні п’ять років, спрямованої на захист прав та законних інтересів осіб з інвалідністю по зору, сприяння вирішенню проблемних питань з якими стикаються незрячі у повсякденному житті, намітять пріоритетні напрямки роботи на наступне п’ятиріччя.

Також, відповідно до порядку денного, делегати з’їзду розглянуть такі питання:

  • Звіт Центрального правління УТОС за останні п’ять років;
  • Вибори керівних та контролюючих органів УТОС;
  • Внесення змін до Статуту УТОС.

З’їзд розпочне свою роботу 15 вересня 2021 року о 10-ій годині.

Засідання відбудеться у великій залі на другому поверсі Будинку профспілок за адресою: м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 93.

Сайт Українського товариства сліпих: http://cputos.org.ua/


ДОВІДКА: Українське товариство сліпих – всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю по зору, яка заснована в 1933 році та на сьогоднішній день об’єднує понад 30 тисяч осіб з інвалідністю по зору.

До складу Українського товариства сліпих входить 23 обласні організації та організація у місті Києві, а також 134 первинні осередки по всій Україні.

Українське товариство сліпих є засновником понад 60 виробничих підприємств на яких працюють переважно люди з інвалідністю по зору.

Українське товариство сліпих забезпечує реалізацію права людей з інвалідністю по зору на доступ до інформації у прийнятному для них форматі для чого у складі УТОС функціонує центральна та 37 регіональних спеціалізованих бібліотек, які комплектуються книгами з рельєфно-крапковим шрифтом Брайля та аудіокнигами, випущеними в основному Республіканським будинком звукозапису і друку УТОС.

Відпочинок людей з порушеннями зору забезпечується на 20 базах відпочинку та у будинку відпочинку, що знаходить у Боярці на Київщині.

Також у складі УТОС діють 37 гуртожитків, Реабілітаційний центр, Навчально-інформаційний комп’ютерний центр, Об’єднана редакція періодичних видань УТОС «Заклик» та Капела бандуристів «Карпати».

Share Button