Українські спортсмени з інвалідністю – одні із найсильніших у світі у шашках

Українські спортсмени з інвалідністю - одні із найсильніших у світі у шашках

Українські спортсмени з інвалідністю щодня підкорюють нові вершини у різних видах спорту. Не виключенням став незвичний для вітчизняної спортивної спільноти і не такий популярний вид спорту як шашки, але і тут українці проявили себе достойно: на чемпіонаті світу з шашок серед спортсменів з порушенням зору, слуху та ураженням опорно-рухового апарату, що щойно, з 21 по 30 серпня, пройшов у м. Закопане, Польща, і в якому взяли участь спортсмени від 11 країн світу, українці вибороли: 4 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди. І загалом, наші “шашкарі” очолили турнірну таблицю чемпіонату світу у наступних категоріях: спортсмени з порушеннями слуху – 1 місце, спортсмени з ураженнями опорно-орухового апарату – 1 місце, спортсмени з порушеннями зору (тотально незрячі) – 1 місце, спортсмени з порушеннями зору – 2 місце. 

Наші чемпіони та призери чемпіонату світу:

З порушенням слуху: Верещала Юрій (1 місце), Зануда Олена (1 місце), Охотський Олександр (3 місце);

З ураженнями опорно-рухового апарату:  Мариненко Дмитро (1 місце), Ведерко Людмила (2 місце), Гонгальський Олександр (2 місце), Качур Надія (3 місце);

З порушеннями зору: Фідик Іван (1 місце тотальники), Гуслєва Людмила (2місце), Мручковська Зінаїда (2 місце тотальники).

Вітаємо усіх чемпіонів та призерів чемпіонату світу з шашок та бажаємо нових яскравих перемог у спорті та в житті!

Прес-служба НКСІУ

Share Button

 

zaklyk.org.ua