Пішла з життя Панасюк Раїса Василівна

Раіса Панасюк17 вересня 2018 року після тривалої тяжкої хвороби пішла з життя видатна вінничанка, почесна громадянка міста та Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Панасюк Раїса Василівна.

Нагадаємо, що Раїса Панасюк останнім часом боролася з тяжкою онкологічною хворобою. Минулого року перенесла операцію та пройшла реабілітацію за кордоном. Відомо, що останні години свого життя активістка перебувала в комі.

Вона була великою світлою людиною з надзвичайно добрим і теплим серцем. Вона уміла надихати і заражати оточуючих своєю вірою в людей і оптимізмом.

Народилася Раїса Панасюк в с. Осична Хмільницького району Вінницької області. Батько працював механізатором, мати теж працювала у колгоспі.

Навчалась у Тульчинському санаторії та Цюрупинському інтернаті. Вищу освіту здобула Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті журналістики (2008). Друга вища освіта — Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», спеціальність — психолог (2012). З 2016 року — аспірантка Вінницького державного педагогічного університету імені Коцюбинського.

Реалізувала ряд проектів щодо підтримки та адаптації осіб з інвалідністю. Очолювала Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія». Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 184-р Раїсу Панасюк призначено Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю. 18 серпня 2017 року рішенням Вінницької міської ради Раїсі Василівні Панасюк присвоєно звання Почесного громадянина Вінниці. 28 червня 2017 року указом Президента України присвоєно звання «Заслужений працівник соціальної сфери України».

Колектив Об’єднаної редакції періодичних видань Українського товариства сліпих «Заклик» висловлює щирі співчуття рідним та близьким Раїси Василівни.

Share Button

 

zaklyk.org.ua